Müşteri memnuniyetini ilke edinen Satış, teknik Servis, Finans ve Kurumsal İletişim Departmanlarından oluşan yapısı, dinamik ve deneyimli kadrosuyla kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.Askeri malzeme sektöründede sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olma misyonuyla, her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini eklemektedir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktadır.Çok geniş Askeri malzeme Dağcılık,kampçılık ürün yalpazesiyle (Dağcılık ve trekking botları, sırt çantaları , uyku tulumları ve çadırlar , el ve kafa fenerleri , çorap ,eldiven ve bere-kepler , bastonlar , termos-bardak ve şişeler, camel bagler, ocaklar , tırmanış malzemeleri , dağcılık -trekking ve şehir giysileri , her türlü bıçak -çakı -penseli toollar , kene kovucular ,GPS ler ve telsizler , Saatler,Elektronik Malzemeler, vb...) siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


Türkiye’nin en büyük online akeri malzeme alışveriş merkezine hoş geldiniz!


En çok ürün çeşidi, en uygun fiyat, en iyi hizmet kalitesi,
dünya standartlarında güvenlik ve şifreleme sistemleri…
1993 yılından beri, askermekani.com'da!
Tüm bunların özeti şu; Türkiye’nin neresinde olursanız olun, askermekani.com’u tıkladığınızda sınırsız bir alışveriş özgürlüğü yaşayacaksınız.


askermekani.com’da askeri malzeme,outdoor,av malzemeleri alanında aklınıza gelebilecek her kategoride yüzlerce ürün var.

Sonraki Ürün
Sonraki Kayıt
Önceki Ürün
Bu Son Yayın.
Askeri malzeme

Taktik Askeri Malzeme

Askeri malzeme satış mağazası, orjinal askeri taktik ürünler, av ve kamp malzemeleri en çok taktik ürün çeşidi, en uygun fiyat, en iyi hizmet kalitesi.

Yorum Yaz:

0 Yorumlar: